Kontakt

Uprava

Predsjednik
Edin Neslanovic, [email to=”edinneslanovic@zajednicabosnjaka.com”]edinneslanovic@zajednicabosnjaka.com[/email]

Zamjenik Predsjednika
Ibrahim Maksumic, [email to=”ibrahimmaksumic@zajednicabosnjaka.com”]ibrahimmaksumic@zajednicabosnjaka.com[/email]

Predsjednik Odbora za Finansije
Alma Bajramovic, [email to=”almabajramovic@zajednicabosnjaka.com”]almabajramovic@zajednicabosnjaka.com[/email]

Sekretar
Darel Duliman, [email to=”darelduliman@zajednicabosnjaka.com”]darelduliman@zajednicabosnjaka.com[/email]

Predsjednik Odbora za Vjerske Djelatnosti
Ismet Ef. Zejnelovic, [email to=”ismetzejnelovic@zajednicabosnjaka.com”]ismetzejnelovic@zajednicabosnjaka.com[/email]

Predsjednik Odbora za Društvene Djelatnosti
Almir Omeragic, [email to=”almiromeragic@zajednicabosnjaka.com”]almiromeragic@zajednicabosnjaka.com[/email]

Predsjednik Gradevinskog Odbora
Edin Jakupovic, [email to=”edinjakupovic@zajednicabosnjaka.com”]edinjakupovic@zajednicabosnjaka.com[/email]

Ofis
Sefika Hadzisakovic, [email to=”sefikahadziskovic@zajednicabosnjaka.com”]zbosnjaka@gmail.com[/email] Telefon:770 867 9328

 

Leave a Reply